Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Spotkanie ze specjalisą Integracji Sensorycznej

Email Drukuj PDF

21 specminW grupie II, Krainie Gumisiów 19 lutego gościła pani Wiola Jędrzejczyk- mama Weroniki. Spotkanie rozpoczęła od utrwalenia nazw wszystkich zmysłów: wzroku, węchu, słuchu i smaku.

Pani Wiola w niezwykle interesujący dla dzieci sposób poprowadziła zabawy stymulujące i pobudzające wszystkie zmysły. Przedszkolaki spontanicznie reagowały na różnorodne bodźce. Zastosowane w zajeciach pomoce dydaktyczne i akcesoria uatrakcyjniały zabawę. Proponowane ćwiczenia sprawiały dzieciom dużo radości, a czasem wprawiały w zadziwienie.

Opr. M. Wilkowska

Infomedia - Przasnysz - Strony i portale internetowe