21 waleminWszystkiego dobrego w Dniu Świętego Walentego, dużo radości, dużo czułości, a przede wszystkim morza miłości.

Walentynki to święto zakochanych ale nie tylko. Dla przedszkolaków ten dzień stał się okazją do wspólnej zabawy i pokazania jak dobrze i wesoło jest nam razem. Dzień Świętego Walentego obchodzony jest na całym świecie jako święto miłości. W Krainie Misiów był to dzień wyjątkowy – dzień miłości, radości, przyjaźni i życzliwości. We wszystkich grupach upłynął na miłych, wspólnych zabawach , rozmowach o uczuciach, które są wśród nas i towarzyszą nam na co dzień. W ten wyjątkowy dzień dzieci wykonywały prezenty dla kolegów i koleżanek.Nie zabrakło również zabaw przy muzyce. Dzieci z grupy I i IV świętowały w towarzystwie wesołego czarodzieja podczas pokazu magii i czarów. W tym dniu bawiły się również kolorem czerwonym, wykonały i smakowały serduszka z owocowej galaretki.
Dzieci z grupy VII "Kraina Misia Uszatka" walentynkowy czas spędziły bawiąc się w Kręgielni "Łubudu". Przedszkolaki ćwiczyły swoją sprawność grając w kręgle.
Walentynkowe zabawy, we wszystkich grupach zakończyły się słodkim akcentem. To był naprawdę miły dzień!
Opr. M. Wilkowska